top of page

Kamery
i monitoring

Monitorowanie kamerami domu, firmy, miasta​

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie systemów monitoringu wizyjnego. Wykonujemy pełen zakres usług od projektowania, poprzez wykonanie, uruchomienie i serwisowanie systemów wideo. Szczególną pozycję w naszych usługach zajmuje rozproszony monitoring zakładów pracy lub obszarów miejskich. 

Monitorowanie mieszkania

Do tego celu doskonale nadają się rozwiązania oferowane przez firmę TP-Link. W rozsądnej cenie polecamy kamery TP-LINK Tapo C210. NIewielka, kompaktowa kamera sterowana za pomocą aplikacji w smartfonie. Kamerę umieszczamy w pomieszczeniu, w zasięgu sieci WiFi i za pomocą aplikacji na smartfona konfigurujemy połączenie i parametry. Od tej pory będąc poza domem (w zasięgu dowolnego internetu) możemy monitorować pomieszczenie, także poprzez obracanie kamerą. System pozwala na detekcję ruchu oraz zapis nagrań na włożonej karcie SD czy, po dodatkowej opłacie w chmurze TP-Link. 

Służymy pomocą w uruchomieniu i nauce obsługi systemu TP-Link jak też dowolnego innego systemu monitoringu domowego. 

Monitoring miejski

Wykonujemy instalacje, które dzięki zastosowaniu techniki światłowodowej i radiolinii jest w stanie objąć zasięgiem bardzo duży obszar. W miejscu instalacji kamery konieczne jest zasilanie 230 V a dzięki urządzeniom do przesyłu radioliniami obraz z monitorowanego obszaru jest przekazywany do centralnego punktu. 

Kamery z zasilaniem solarnym

W miejscach nie posiadających zasilania w energię elektryczną proponujemy instalację systemu w oparciu o ekologiczny, solarny system. Składa się on z paneli słonecznych, akumulatora, kamery i radiolinii. Odpowiednio zaprojektowany i zamontowany system jest w stanie pracować bez przerw. Rozwiązanie dedykowane głównie do ochrony domków letniskowych czy ogródków działkowych. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. 

bottom of page