top of page

Usługi informatyczne

Informatyk Maków Mazowiecki

Sprawna firma niezależnie od wielkości wymaga dzisiaj sprawnej infrastruktury oraz zoptymalizowanych rozwiązań informatycznych. Nie da się już dzisiaj prowadzić firmy bez dostępu do internetu, komputera czy telefonu. Stały rozwój informatyzacji wymaga znajomości aktualnych rozwiązań i bieżące dostosowanie ich do specyfiki firmy. Tutaj służymy pomocą naszych pracowników, którzy odbywają dużo szkoleń i na bieżąco znają potrzeby i problemy firm. 

Informatyk Ostrołęka

Posiadamy biuro i serwisantów w Ostrołęce przy ul. Kopernika 7 w lokalu 35. Jesteśmy partnerem telewizji kablowej Esprit w Ostrołęce. Wykonujemy oraz serwisujemy sieć telewizji kablowej. Zajmujemy się także usługami serwisowymi w zakresie informatycznym. Oferujemy konfigurację routerów, modemów, komputerów, pomagamy w uruchomieniu smart TV. 

Dobór rozwiązań

Podstawą współpracy z nami jest dobór systemu informatycznego skrojonego według potrzeb użytkownika. Na rynku jest niezliczona ilość programów i systemów, które albo są niezbędne do funkcjonowania firm lub ułatwiają pracę. Współpracując z nami możesz liczyć na to, że zaproponujemy rozwiązania, które charakteryzują się efektywnością, stabilnością, prostotą obsługi oraz rozsądną ceną. Od ponad 20 lat wdrażamy i obsługujemy rozwiązania informatyczne w firmach i znamy je na prawdę dobrze. Nie sztuką jest wydać duże pieniądze za system i korzystać z kilku procent jego możliwości. U nas masz pewność, że otrzymasz  optymalne rozwiązanie. 

Co preferujemy

W oparciu o bezpośrednią współpracę z klientami i naszymi umiejętnościami od nas możesz oczekiwać rozwiązań opartych o serwery z systemem Linux, sieci wykonanych na uznanych producentach oraz oprogramowaniu, które w dużej mierze jest darmowe lub z niskimi opłatami. To wszystko integrujemy oraz obejmujemy opieką serwisową co pozwala na bieżący monitoring i zapewnienie bezawaryjnego działania. 

Formy serwisu

Znaczną cześć usług wykonujemy obecnie za pomocą systemów zdalnego dostępu. Przyspiesza to znacznie czas reakcji oraz obniża koszty. Cenimy sobie także bezpośredni kontakt i wizytę w siedzibie klienta. Podczas takiego spotkania na spokojnie tłumaczymy sposób działania oraz prowadzimy szkolenie z obsługi.

Telefon stacjonarny z centralką

Mimo powszechnego korzystania z telefonii komórkowej nadal w firmach chętnie wykorzystywana jest telefonia stacjonarna. Obecnie jest to już tylko technologia VOIP, która daje dużo uniwersalności, doskonałą jakość rozmów HD. Bez problemu można realizować funkcje centralki telefonicznej ze wszystkimi dostępnymi funkcjami, przekierowaniami, zapowiedziami i nagrywaniem rozmów. Usługę realizujemy w oparciu o usługę dostępną w NETbis sp. z o.o.

bottom of page