top of page

Sklep komputerowy w Makowie Mazowieckim

Nasz sklep komputerowy w Makowie Mazowieckim znajduje się w centrum miasta pod adresem Rynek 8. Niewielki, przytulny lokal z odpowiednim zapleczem technicznym. Przed sklepem znajduje się bezpłatny parking, w pobliżu charakterystyczne dla centrum miasta sklepiki, restauracje i kawiarnie. 

Sklep i biuro

Taka naprawdę to nasza siedziba stanowi obecnie biuro obsługi klienta. Przychodząc do nas porozmawiasz o technicznych aspektach współpracy, poznasz ofertę, dokonasz wpłaty gotówką lub kartą abonamentu za Internet NETbis. Poczęstujemy Cię pyszną kawą i czymś więcej. Na piętrze mamy przygotowaną salę konferencyjną, gdzie można w większym gronie zrobić prezentację wykorzystując techniki multimedialne. 

Co preferujemy

W oparciu o bezpośrednią współpracę z klientami i naszymi umiejętnościami od nas możesz oczekiwać rozwiązań opartych o serwery z systemem Linux, sieci wykonanych na uznanych producentach oraz oprogramowaniu, które w dużej mierze jest darmowe lub z niskimi opłatami. To wszystko integrujemy oraz obejmujemy opieką serwisową co pozwala na bieżący monitoring i zapewnienie bezawaryjnego działania. 

bottom of page