top of page

Strony www, e-mail, hosting

Strony www​

Zajmujemy się przygotowaniem i prowadzeniem firmowych stron internetowych oraz sklepów. Znamy HTML oraz Wordpress i WIX. Możemy przygotować gotową stronę internetową w oparciu o szablony wraz z modyfikacją kodu oraz skonfigurować stronę do samodzielnego zarządzania przez użytkownika. Sklepy internetowe przygotowujemy w oparciu o platformę Sote, która naszym zdaniem jest prosta w obsłudze i spełnia najnowsze standardy techniczne dla przeglądarek. 

Poczta e-mail we własnej domenie

Rozwiązanie dedykowane dla tych, którzy niekoniecznie zgadzają się z powierzaniem zawartości swojej poczty internetowej gigantom informatycznym. Uruchamiamy skrzynki pocztowe na serwerze naszym lub klienta w oparciu o serwery Linux. Skrzynki mogą być we własnej domenie. 

Next Cloud 

Usługa pozwalająca na pracę zdalną wielu osób w jednorodnym środowisku. Po zalogowaniu się na przeglądarce użytkownik uzyskuje dostęp do poczty, dysku wirtualnego, własnego komunikatora, edytora teksu, arkusza kalkulacyjnego itp. Z chęcią zaprezentujemy zasadę działania. 

Własny sklep internetowy

Wartość sprzedaży w internecie rośnie z roku na rok. Już więcej niż połowa klientów deklaruje, że wartość zakupów w internecie jest porównywalna z zakupami stacjonarnymi. Przygotowujemy rozwiązania sklepu internetowego, jego szkielet, grafikę, płatności, dostawy, regulamin itp. i po wdrożeniu szkolimy z obsługi. Po naszej stronie jest techniczna praca platformy, użytkownik zajmuje się wprowadzaniem towaru oraz wysyłką i bieżącą obsługą zamówień.. 

Pozycjonowanie SEO stron

Dla właściwego pozycjonowania strony www w internecie niezbędne są działania mające na celu takie przygotowanie strony aby wyszukiwarki wyświetlały porządane wyniki. Usługę realizujemy przy pełnej współpracy, angażując się w specyfikę firmy. 

Klienci

- Dostawca internetu - netbis.pl

- Sklep z rękodziełem - dziergane.art

- Agencja Ochrony - brymasecurity.pl

- Strony parafialne - mojaparafia.org

- Portal miasta Maków Maz. - makowonline.pl

- Strona parafii w Ciechanowie - franciszekciech.pl

- Katalog firm - wizytowka.zmakowa.pl

bottom of page